Українська біржа фрілансу

Інтернет-технології з кожним днем розвиваються, а значить всесвітня павутина розширюється та потребує інтелектуальних вкладень. Місцем, де зібрані портфоліо найкращих спеціалістів копірайтингу, рерайтингу, маркетингу, дизайну є українська біржа фрілансу.

Незважаючи на онлайн співпрацю, при якій замовник та виконавець можуть навіть один одного не бачити, такий вид діяльності все більш затребуваний. І ось кілька моментів, чому так:

  • фрілансери – це люди, які працюють на виключно на себе та свій рейтинг, а, значить, вміють цінувати свій і чужий час;
  • замовнику легше оплатити конкретну роботу сумлінному виконавцю, аніж самостійно контролювати її процес виконання;
  • попит на замовлення на біржі тільки збільшується, як і потік пропозицій;
  • часто при одноразовому замовленні замовник може знайти порядного виконавця для довготривалої співпраці.

Чим приваблює робота фрилансером

Сьогодні бути фрілансером – це не соромно, а досить навіть модно. Адже з усіх відомих видів діяльності, це єдиний, де можна самому регулювати свій робочий день, постійно змінювати керівника з кожним новим проектом, навчатися новому та розвиватися. На біржі можна справді братися за таке замовлення, яке хочеться виконувати по бажанні, а не з примусу.

Також на біржі людина сама може оцінювати свою роботу і домовлятися з замовником про оптимальну ціну. На відміну від європейських бірж, на українській часто бюджети проектів обмежені, тому доводиться викластися на всі 100%, щоб довести, що робота вартує більше.

Фріланс в Україні: популярність серед населення

Якщо проаналізувати українську біржу фрілансу, то тут найрізноманітніший контингент, який тільки може бути взагалі: від студентів до пенсіонерів. Як додатковий підробіток, проекти на біржі виконують філологи, журналісти, верстальники. Багато людей з тієї категорії, для яких замовлення на біржі – основний вид доходу. І той, хто після офісної праці познайомився з фрілансом, вже може оцінити переваги другого.

Замовники, яким потрібне якісне виконання одноразових проектів, для яких не обов’язково тримати в штаті працівника, постійно користуються пошуком кадрів саме на біржі. Фінансова захищеність обох сторін (замовника та виконавця) передбачається політикою сайту. Тому тут і співпрацюють тільки відповідальні особи, які працюють на результат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *