Новоукраинский КХП (ТМ Геркулес филиал ПАО ГПЗКУ)

Описание

Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів — провідне підприємство зернопереробної галузі країни. 110-річний період існування комбінату — це шлях перетворення млина заможного купця (побудований в 1894 році) в розвинену мережу зерноприймальних споруд і заводів з виробництва, зберігання та експорту круп’яних виробів, комбікормів. Постійний розвиток і розвиток — не просто традиція, а принцип існування нашого комбінату.

Наша гордість — зернові пластівці і мюслі, які виготовляються з високоякісної сировини за прогресивними технологіями на сучасному обладнанні фірми «Бьюллер» і тому, не мають аналогів в Україні. Щорічно асортимент знаменитого «Геркулеса» поновлюється.

Головні переваги продукції підприємства — натуральність, (збереження природної цілісності продуктів переробки) біологічна цінність, легкозасвоєність, смакові і лікувальні якості, швидкість і різноманітність у приготуванні, доступність в придбанні, відповідність потребам споживачів будь-якого віку, тому яскраві фірмові пакунки дізнаються і чекають як на Україні , так і за її межами.

Контактные данные:

Новоукраинский КХП (ТМ Геркулес филиал ПАО ГПЗКУ)

Адрес: г.Новоукраинка ул. Чайковського, 28

тел. 8(05251)2-22-53; 2-40-81; 2-40-79

Почта: marketing@gerkules.com.ua

Сайтhttp://gerkules.com.ua/