Банківські картки

Банківські картки. Що вони вміють

Зараз пластикові карти не є чимось дивовижним. Їх використовують повсюдно, і все частіше не як засіб зберігання фінансів, а як заміну звичайним паперовим грошам.

Якщо раніше, отримавши зарплату на карту, люди не довго думаючи йшли і відразу знімали її, то зараз ситуація починає змінюватися, все частіше карти використовуються як платіжний засіб, оскільки довіра населення зросла, карти сприймаються як безпечний інструмент здійснення фінансових операцій.Банківські картки

Однак, залишається питання, для чого можна використовувати пластикові карти? Ми постараємося відповісти якомога більш докладно. І перше, для чого вони потрібні, це покупок в интернет магазине грузовых запчастей.

Чому люди роблять покупки в інтернеті? Найпоширеніша відповідь це зручно. Друга за популярністю там дешевше. І третя там більший вибір.

Власне ці переваги і спонукають людей шукати інтернет-магазини з потрібними товарами. А оплачувати товар найпростіше саме з пластикової карти (оскільки це простіше ніж створювати електронні гаманці, а головне надійніше).

Крім того, для збільшення безпеки подібних послуг банки створюють і активно впроваджують нові рішення.

Так, Альфа-банк анонсував віртуальну карту, яка дозволяє безпечно розплачуватися в інтернеті. Від звичайної карти вона відрізняється тільки відсутністю матеріального носія.

Суть її така на сайті банку ви самі генеруєте для себе пластикову карту з необхідним вам балансом, після чого, ви можете розплатитися за покупки і після закінчення на ній засобів, карта блокується.

Найкраща відповідь недобросовісним інтернет магазинах, оскільки навіть якщо вони передадуть інформацію про карту третій стороні, вона вже буде не актуальна. Можна очікувати, що дане рішення буде реалізовано і іншими великими банками.

Друга важлива область застосування банківських карт, це оплата через інтернет різних послуг. Найчастіше, ця можливість реалізується через інтернет-представництво банку, який видав карту.

Звичайно, іноді інтернет-банк потрібен лише для контролю грошей не рахунком, але зазвичай його функціонал набагато ширше. Так, через інтернет-банки можна оплачувати мобільний зв’язок, інтернет, ЖКГ, і багато іншого (список залежить від конкретного банку).

Банківські картки

Фактично, можна оплачувати дані послуги з будь-якого місця, де вихід в мережу. І все б добре, але, на жаль, не у всіх банків ця функція, а у тих, що її мають найчастіше представлений досить куций список оплачуваних послуг. Саме тому, була створена зручна альтернатива інтернет-банкінгу, а саме електронні платіжні системи. Про них мова піде нижче.

За своєю суттю, дані системи не далеко пішли від вуличних терміналів оплати послуг. Єдина відмінність, вони доступні в мережі, і приймають не готівку, а різну електронну валюту, в тому числі і гроші з банківських карт.

Головний їхній плюс, це можливість оплатити широкий спектр послуг, прямо через інтернет. Завдяки цим системам можна оплатити мобільний зв’язок (більше кількість операторів), інтернет, ЖКГ, охоронні системи, авіа і ж.д. квитки, а так само багато що інше.

Причому, як і у випадку з інтернет-банкінгом, для роботи з ними вам знадобитися лише інтернет і банківська карта.

Резюмуючи вищесказане, можна зрозуміти, що на даний момент, пластикова карта стає по справжньому поширеним, доступним, а головне простим способом оплати товарів і послуг, не тільки в реальному житті, але і через інтернет.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *